Modern Yaşam Alanları 21. yüzyılın getirmiş olduğu kolaylıkların yanı sıra stresli ve yorucu bir hayat akışı da sağlamaktadır. Bu yoğun iş stresinden uzaklaşıp dinlenebileceğiniz tek yer evinizdir. Evinizden içeri girdiğinizde huzur verici, fonksiyonel, sizin hayat tarzınıza göre tasarlanmış modern bir ortamla karşılaşmak istemez misiniz? Eğer isterseniz biz modern yaşam alanları tasarlıyoruz.

Kullanıcı Tanımlı Tasarımlar

Bütün canlıların ortak özelliği olan barınma ihtiyacı artık ihtiyaç olmaktan çıkarak hayat tarzı olmuştur. Yaşam alanını kullanacak olan “KULLANICI” etnik ve kültürel farklılıklara göre, karakter yapısına göre, yaşam alanını kendisine göre belirlemek ister. Biz KULLANICI tanımlı tasarımlarımızla modern yaşam alanları tasarlıyoruz.

Kaliteli imalat

Tasarımlar güzelliği veya kullanışlılığı kaliteli imalatla hayat bulacaktır. İmalatta kullanılacak malzemelerin kalite standartlarını yakalamış olması, o malzemelerin kullanımını gerçekleştiren ustaların eğitimli olması, o ustaların denetleyen teknik personelin tecrübeli olması kaliteli imalatların yapılmasını sağlayacaktır.

Hizmet çeşitlerimiz

Modern yaşam alanları tasarlayıp bu hayalin gerçeğe dönüşmesini sağlayacak bütün imalatlar firmamızın yapmış olduğu hizmetlerdir.

Örneğin;
- Modern yaşam alanları tasarlamak,
- İlgili idarelerden bu tasarımların izinlerini ve ruhsatlarını almak,
- Maksimum emniyet düsturunu hiç bırakmadan kaba imalatı yapmak,
- Bütün yapının su ve ısı yalıtımını yapmak
- Pencere-kapı doğramları, yer döşemeleri ve duvar döşemelerini kullanıcı tanımlı olarak yapmak,
- Mutfağınızı tasarlayıp, mutfak dolabı imalatlarınızı yapmak,
- Banyonuzu tasarlayıp banyo dolapları yapmak,
- Bahçe peyzajınızı yapmak,
- Yapının oturulabilir ve rahatça kullanılabilir hale gelmesini sağlamak,
- İlgili idarelerden gerekli ruhsat ve izinleri almak,